Sticky Beat er et kreativt digitalt produksjonsbyrå innen web, mobil og sosiale medier.
» Les mer om Sticky Beat
Nordens første displaybyrå ble lansert høsten 2012 og
er en del av Sticky Beat.

» Les mer på Daisydisplay.se

Sticky Beat AS Våre kontorer
Sticky Beat kjøper Kroma AS Oslo
 


Sticky Beat ekspanderer i Norge og kjøper Kroma AS

Pressemelding, Norge Sveriges ledende digitale produksjonsbyrå Sticky Beat ekspanderer i Norge og kjøper Kroma AS. Til sammen blir man en av de største frittstående aktørene på markedet med 22 ansatte i Sverige og Norge. Selskapets samlede kompetanse innen web, mobil, sosiale medier og display [...]
» Les hele saken
» Til nyhetsarkivet

Våre nyhetsbrev

februar 2014
 

logotype_acne
AD&D
logotype_aftenposten
logotype_aller
Andersson & Jourdan
B REEL
Bacill
Bouvet
Bulldozer
Csports
Cmore
Clara
Clas Ohlson
DDB
Daytona
Dist
Electrolux
Familjeliv
logotype_finn
Fireplace
Freddan mfl.
Friskis & Svettis
Gant
Gadd
God el
Grow
Greatworks
Helmia
Hemfrid
Honesty
Ingo
JLTTV
Jung v. Matt
Karlstads Kommun
Kitchen
Le Bureau
Locomotiv
Logica
Los & Co
logotype_lofbergs
McCann Oslo
McCann
M&C Saatchi
Mediafront
MRM
Ord & Bild
Oriflame
Perfect Fools
Pond
Pool
PS Agency
Railway
Ruth
Saatchi
Skyskraper
Snøhetta
Solvsuper
Spenat
Spotify
Starcom
Statoil
Stokke
SVT
TBWA Stockholm
TBWA Oslo
Ticket
Tiger
Trygghansa
logotype_tv3
24hr
Veryday
logotype_vg
Visit Värmland
Ving
Visualart
Åkestam.Holst
 

Oslo
906 10 161
Sticky Beat AS
Akersgaten 11
0158 Oslo
Stockholm
+46 8400 209 42
Sticky Beat AB
Barnhusgatan 4, 2tr
111 23 Stockholm
Torsby
+46 560 100 10
Sticky Beat AB
Kyrkogatan 5
685 30 Torsby
Karlstad
+46 54 10 15 15
Sticky Beat AB
Älvgatan 3
652 25 Karlstad
Tarald Alfsen
Daglig Leder
906 10 161
tarald@stickybeat.no
Pia C Dybendal-Svensson
Leder salg og prosjektledelse
452 91 180
pia@stickybeat.no
Joachim Jørgensen
AD/ Designer
928 48 311
joachim@stickybeat.no
Håvard Svennungsen
Systemutvikler
906 88 677
havard@stickybeat.no
Malin Ingevall
VD / Projektledare
+46 70 751 59 11
malin@stickybeat.se
Johan Magnusson
Projektledare / Sidekick
+46 70 731 27 93
johan@stickybeat.se
Henrik Orwander
Marknadskonsult
+46 73 533 05 20
henrik.orwander@stickybeat.se
Henric Byström
Projektledare
+46 73 514 07 35
henric@stickybeat.se
Camilla Nordgren
Projektledare / Ansvarig Daisy Display
+46 70 964 41 65
camilla@daisydisplay.se
Karin Rosén
Produktionsledare
+46 70 992 95 10
karin.rosen@stickybeat.se
Linda Weissman
Utvecklare
+46 8400 209 42
linda@stickybeat.se
Markus Larsson
Senior utvecklare
+46 8 400 209 42
markus@stickybeat.se
Örjan Classon
Senior utvecklare
+46 560 100 10
orjan@stickybeat.se
Andreas Nilsson
Utvecklare
+46 560 100 10
andreas@stickybeat.se
Christoph Sonnleitner
Utvecklare
+46 560 100 10
christoph@stickybeat.e
Anders Hammar
Senior utvecklare
+46 54 10 15 15
anders@stickybeat.se
Erik Gustavsson
Senior utvecklare
+46 54 10 15 15
erik@stickybeat.se
Nisse Bryngfors
Senior utvecklare
+46 54 10 15 15
nisse@stickybeat.se
Robert Schlyter
AD / Interaktionsdesigner
+46 54 10 15 15
robert@stickybeat.se
Tommie Svanström Ohlsson
AD assistent / Utvecklare
+46 54 10 15 15
tommie@stickybeat.se
Totte Taflin
Utvecklare
+46 54 10 15 15
totte@stickybeat.se
Christopher Borghoff
Senior utvecklare
+66 909 691 039
christopher@stickybeat.se
Karin Gellerstig
Ekonomi
+46 8 400 209 42
karin@stickybeat.se